Zavolejte nám: 776542881 - Kontakty
Výškové práce

Výškové práce

Naše společnost má bohaté zkušenosti s výškovými pracemi, nabízíme profesionální přístup a kompletní řešení přesně podle vašich potřeb. O špičkově odvedenou práci se postarají naši odborně vyškolení pracovníci. Navíc vám zdarma uděláme cenovou nabídku, přičemž dbáme o úspornost při zachování té nejvyšší kvality. Naprostou samozřejmostí je dodržování všech platných předpisů a bezpečnostních pravidel pro práci ve výškách.

Nabízíme práce různého rozsahu, od řešení drobných problémů ve výškách, až po náročné projekty, a to vše pomocí horolezecké techniky a v každou roční dobu. Jsme schopni také zrealizovat náročné výškové práce, které vyžadují individuální přípravu.
Naše řešení jsou vhodná pro správce objektů, bytová družstva, reklamní agentury, obchodní centra, stavební firmy apod. Využití našich služeb je také výhodné všude tam, kde není možné postavit lešení, nebo by jeho stavba byla zbytečně nákladná.
Po konzultaci všech problémů a individuálních požadavků vytvoříme tým profesionálů, který bude přesně odpovídat vašim potřebám.